Nika Dzalamidze viis võõrustajad 28. minutil 1:0 juhtima, kuid Levadia eest hooaja teisel poolajal heasse hoogu tõusnud Albert Taar seadis seitse minutit hiljem jalule viigi, kirjutab jalgpalliliidu koduleht. Viimane sõna selles kohtumises jäi siiski grusiinidele, kui 83. minutil lõi Lasha Parunashvili 2:1.

Ehkki Eesti U-21 koondisel on ees veel üks kohtumine, on selge, et tabeli viimasest, 5. positsioonist me ei pääse. Seitsmest kohtumisest on kirjas 1 punkt avamängust Šveitsiga, kelle vastu EM-valiksari 10. septembril võõrsil ka lõpetatakse.

Liider on Hispaania 19 punktiga (7 mängust), järgnevad Šveits 14 (7), Gruusia 10 (8), Horvaatia 7 (7) ja Eesti 1 (7).

GRUUSIA - EESTI 2:1 (1:1)

Väravad: 28. Nika Dzalamidze, 83. Lasha Parunashvili - 35. Albert Taar
Hoiatused: 44. Giorgi Papava, 90. Nika Kvekveskiri, 90.+1. Davit Skhirtladze - 77. Igor Subbotin, 90.+1. Marko Meerits

Gruusia: 1-Giorgi Nadiradze, 2-Archil Tvildiani, 4-Solomon Kverkvelia, 5-Mamuka Kobakhidze, 6-Tedore Grigalashvili, 8-Lasha Chapidze, 9-Irakli Shekiladze (46. 18-David Kirkitadze), 10-Nika Dzalamidze (82. 17-Tornike Mumladze), 11-Davit Skhirtladze, 15-Giorgi Papava (72. 7-Lasha Parunashvili), 16-Nika Kvekveskiri.
Varus: 12-Kakhaber Meshveliani, 3-Giorgi Gagnidze, 7-Lasha Parunashvili, 13-Besiki Dekanoidze, 14-Giorgi Pantsulaia, 17-Tornike Mumladze, 18-David Kirkitadze.

Eesti: 1-Marko Meerits, 2-Kaspar Kaldoja (46. 13-Andrei Veis), 3-Kaarel Kiidron, 4-Karol Mets, 5-Elvis Liivamägi, 6-Marek Kaljumäe, 7-Rauno Alliku (69. 15-Igor Subbotin), 8-Ilja Antonov, 9-Henri Anier, 10-Albert Taar, 11-Karl-Eerik Luigend (76. 17-Hannes Anier).
Varus: 12-Mait Toom, 13-Andrei Veis, 14-Aleksei Jahhimovitš, 15-Igor Subbotin, 16-Andero Pebre, 17-Hannes Anier, 18-Artur Rättel.