Jalgpalli suvelaagrites on taas rekordarv osalejaid

 (1)
Jalgpall
JalgpallFoto: Siim Lõvi

Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi suvelaagrites osaleb sel aastal rekordarv lapsi. Augustikuus veedavad viis päeva laagris 777 noort.

Kokku registreeriti sel aastal 1676 laagrikohta, mis on 136 võrra rohkem kui läinud aastal. Juuni ja augusti peale kokku osaleb suvelaagrites 1470 erinevat last, kellest üle 10% moodustavad tüdrukud.

Sellel aastal osalevad laagrites lapsed sünniaastatega 2002-2007. Tüdrukute laagris on osalejad ka sünniaastaga 2001.

„Meil on hea meel, et Eesti tegeletakse jalgpalliga pea igal pool ja lapsevanemad tahavad, et nende lapsed suve aktiivselt veedaksid," sõnas Eesti Jalgpalli Liidu noorteprojektide juht Teet Allas.

Laagrid toimuvad 11.-15. augustini Tallinnas (kuuel staadionil), Laagris, Keilas, Kiilis, Kosel, Koerus, Kilingi-Nõmmel, Viljandis, Tartus, Ülenurmel, Pärnus, Kihnus, Valgas, Haapsalus, Vinnis, Iisakul, Toilas, Ahtmes, Narvas, Avinurmes, Kuressaares ja Kärdlas. 12. augustil näeb kõiki laagrilapsi Tallinnas A. Le Coq Arenal.

Rimi loosib välja kolm 300-eurost stipendiumit nende laagrilaste vahel, kes veel jalgpallitreeningutel ei käi. Suvelaagreid toetavad Rimi, Nike, A. Le Coq, Premia, Haribo, FIFAA ja Taisto Bussid ning omavalitsused, kus laagrid toimuvad.

Futboliit (talgpall)