Jalgpalli mälumängu võitis Jalka meeskond

 (3)
Küsimused ja vastused
Jalgpalli mälumängu võitis Jalka meeskond
Võitjameeskond Jalka: vasakult Indrek Schwede, Siim Kera ja Mihkel Uiboleht.Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eile Tallinna ülikooli konverentsikeskuse Auditorium Maximum saalis toimunud järjekorras kuuendad Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus võitis meeskond Jalka koosseisus Indrek Schwede, Siim Kera ja Mihkel Uiboleht.

Jalka meeskond alustas mängu tagasihoidlikult ning leidis end algfaasis pingereast tihti alles esikümne piirimailt. Viimasest viiest küsimusest võttis võistkond aga maksimumi ning võit tuli ühepunktilise paremusega Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) ning neljapunktilise paremusega Ümisejate (Jaan Roos, Sten Klaasen, Hannes Reinvald) ees.

Sel aastal osales mälumängus 46 võistkonna koosseisus kokku 128 huvilist.

Parimaid autasustati medalite ja eriauhindadega, mille panid välja LHV Pank, Tele2, ABC Motors, Õhtuleht, Baltman ja MyFitness. 50 küsimust koostasid sel aastal Siim Avi ja Ott Järvela.

Võrdsete punktide korral selgitas paremuse lisaküsimus.

Vaata kõiki küsimusi ja vastusi siit!

Kohale tulnud 46 võistkonda järjestusid lisaküsimuse vastuseid arvesse võttes lõplikult järgmiselt:

1. JALKA (Indrek Schwede, Siim Kera, Mihkel Uiboleht) 64 p.
2. Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) 63 p.
3. Ümisejad (Jaan Roos, Sten Klaasen, Hannes Reinvald) 60 p.
4. Monteneegrid (Madis Liik, Karl Juhkami, Mihkel Annus) 60 p.
5. FC Levadia (Indrek Petersoo, Theimo Tülp, Marko Kristal) 53 p.
6. Tondi KEK (Timo Tarve, Urmas Oljum, Jaan Pärn) 53 p.
7. EJL juhatus (Aivar Pohlak, Tarmo Lehiste, Janno Kaljuvee) 53 p.
8. TORU (Kristjan Leppik, Ants Põldoja, Marko Siil) 52 p.
9. MRG vilistlased (Jaak Sõnajalg, Johannes Vedru, Kristjan Remmelkoor) 52 p.
10. Kühne+Nagel/SA Archimedes (Hillar Bauman, Eero Loonurm, Mathias Kissig) 51 p.
11. AS Roma > Bayern + ManU (Päärn Volk, Rein Väin, Priit Kärner) 51 p.
12. Puupallurid (Andres-Andi Sarv, Andro Velberg, Rene Štrik) 50 p.
13. FC Reaal (Kalle Roos, Andreas Sepp, Indrek Masing) 48 p.
14. MG Keemik (Raimo Tropp, Hendrik Vosmann, Mario Sõrm) 47 p.
15. Wiikingid (Rein-Sander Ellip, Tarmo Sepp, Angelo Palmeri) 47 p.
16. Jagdtraum (Mario Tromp, Ott Mõtshärg, Peeter Seppel) 46 p.
17. Äiapuusad (Kristo Kaskpeit, Riho Kangur, Thomas Mell) 43 p.
18. JK Jalgpallihaigla (Madis Hallimäe, Sander Pavlov, Tarmo Linnamägi) 43 p.
19. Hülgeid täis (Tõnis Nurk, Lauri Vanaselja, Lasse Roos) 42 p.
20. EPL (Aet Süvari, Kirsti Kirsberg, Pärt Talimaa) 42 p.
21. Pauk Mollemaa (Henry Rull, Jarmo Jagomägi, Ott Arumeel) 42 p.
22. Calciopoli (Lauri Liiders, Fred-Erik Kerner) 39 p.
23. Viies Sektor Duubel (Marek Ventšikov, Lauri Juurov, Mati Kesaväli) 38 p.
24. - 25.* Nulliring (Sander Susi, Kaarel Saar, Joonas Ljaš) ja Pentium II (Madis Aesma, Kaarel Valter, Aleksander Puumets) 37 p.
26. Noorpiilurid Hups, Tups ja Lups (Viljar Voog, Mihkel Järvamägi, Heiki Rebane) 36 p.
27. FC Kose (Rene Aljas, Martin Bukin, Pelle Pohlak) 36 p.
28. Julgeme eksida (Grigori Ošomkov, Juri Frischer, Kristo Küljastinen) 35 p.
29. Drive In (Jako Känd, Kersten Lõppe, Rainer Lipand) 34 p.
30. Villased Sokid (Meelis Kiisk, Jüri Masing, Aarne Kütt) 33 p.
31. Top Gun (Hannes Kerem, Karl Sarap, Kristjan Häätarõ) 33 p.
32. Saare jalgpalli Houdinid (Ahti Murd, Ron Nõmm, Steven Sullakatko) 33 p.
33. Monica Zelinsky (Aap Allmägi, Pent Paalberg, Mart Tamm) 33 p.
34. My Lucy (Lauri Evert, Toomas Kalmet, Ahto Rohtla) 31 p.
35. JK Kernu Kadakas (Arvo Kraam) 30 p.
36. Zurawski team (Ivar Eesmann, Raul Puri, Zurawski) 30 p.
37. V Sektor (Pärtel Pilt) 26 p.
38. Kaks Omaväravat (Alar Heinaste, Ants Jürman, Boriss Fedorenko) 26 p.
39. Vein Ruuni (Rando Luhaorg, Tarmo Huttunen) 25 p.
40. Andromeeda tuvihektar (Arno Lahe, Kalvin Kangur, Innar Volmer) 22 p.
41. PÕHJALIK (Valdo Põder, Elari Kasemets, Einar Lillo) 21 p.
42. Arteigarm (Artur Kummer, Eigo Kärdi, Armas Ulk) 21 p.
43. FOB Solutions (Indrek Kahu, Sven Lepamets) 15 p.
44. Võit pole oluline (Ragne Hindrimäe, Kelly Rosen) 10 p.
45. Ämma puusad (Vaido Hindikainen, Hugo Hindikainen) 9 p.
46. Viies Sektor III (Ergo Pahmann, Joonas Laanela) 5 p.

* - kumbki võistkond ei vastanud lisaküsimusele

Futboliit (talgpall)