Jalgpalli järelkasvukoondis kohtub aseritega


Jalgpalli järelkasvukoondis kohtub aseritega
Foto: Rene Suurkaev, Eesti Päevaleht

Eesti U-21 jalgpallikoondise koosseisus on Bakuus toimuvaks maavõistluseks Aserbaidžaaniga kolm välisklubis mängivat jalgpallurit.

Kolmapäeval, 15. augustil kell 18 toimuvaks maavõistluseks on U-21 esinduse peatreeneri Frank Bernhardti käsutuses Hollandi kõrgliiga klubi Vitesse väravavaht Marko Meerits, Soome mulluse pronksi JJK Jyvaskylä keskkaitsja Mikk Reintam ning Norra tippseltskonda kuuluva Viking FK ründaja Henri Anier.

Vanuse poolest võiks U-21 rivistuse eest pallida ka Šotimaa klubi Motherwell edurivimees Henrik Ojamaa, kes kuulub aga juba A-koondisesse.

U-21 koondis valmistub seekordse maavõistlusega septembris võõrsil peetavateks viimasteks EM-valikmängudeks Gruusia ja Šveitsiga. Järelkasvuesindus alustab reisi Bakuu suunas 13. augusti varahommikul ja naaseb 16. augustil kell 11:45.

Aserbaidžaani U-21 koondisel on käimasolevas valiksarjas kirjas kaks võitu Islandi üle ning viik Belgiga, samasse alagruppi kuuluvad ka Inglismaa ja Norra.

U-21 koondise koosseis

Väravavahid
Marko Meerits (26.04.1992) - Arnhem Vitesse (HOL)
Mait Toom (07.05.1990) - Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Mikk Reintam (22.05.1990) - JJK Jyvaskylä (FIN)
Andrei Veis (06.04.1990) - Paide Linnameeskond
Karol Mets (16.05.1993) - Tallinna FC Flora
Aleksandr Kulinitš (24.05.1992) - Tallinna FC Levadia
Artjom Artjunin (24.01.1990) - Tallinna FC Levadia
Maksim Podholjuzin (13.11.1992) - Tallinna FC Levadia

Seotud lood:

Poolkaitsjad
Meelis Peitre (27.03.1990) - Tallinna FC Flora
Karl-Eerik Luigend (15.01.1993) - Tallinna FC Flora
Siim Tenno (04.08.1990) - Tartu JK Tammeka
Karl Mööl (04.03.1992) - Tallinna FC Flora
Marek Kaljumäe (18.02.1991) - Tallinna FC Levadia
Ilja Antonov (05.12.1992) - Tallinna FC Levadia
Igor Subbotin (26.06.1990) - Tallinna FC Levadia

Ründajad
Rauno Alliku (02.03.1990) - Tallinna FC Flora
Artur Rättel (08.02.1993) - Tallinna FC Levadia
Henri Anier (17.12.1990) - Viking Stavanger (NOR)

Peatreener: Frank Bernhardt
Abitreener: Marko Lelov
Väravavahtide treener: Ain Tammus

Futboliit (talgpall)