U-19-koondislane Martin Kase viis Kalevi 25. minutil juhtima, kuid Edwin Stüfi teine kollane kaart 59. minutil jättis Kalevi kümnekesi ja Infonet kasutas arvulise ülekaalu ära. Pikaaegne Viljandi mängija Aleksandr Kulatšenko teki 62. minutil seisuks 1:1, ent enamat Lasnamäe kergejõustikuhalli kunstmurul kumbki ei suutnud.

1:1 viiki leppisid ka esiduo lähimad jälitajad Tallinna FC Levadia II ja FC Puuma. Ilja Antonov tegi juba 3. minutil seisuks 1:0 Puumale, kuid Trevor Elhi viigistas seisu 50. minutil.

Väärtusliku 5:0 võidu teenis Pärnu Linnameeskond, olles kodus 5:0 üle Valga FC Warriorist. Kolm väravat sai kirja Taavi Laurits ja kaks Kris Korn. Tabelilõpu tihedas konkurentsis alistas TJK Legion kodus 3:2 Kohtla-Järve Lootuse.

Esiliiga liider on Kalev 44 punktiga (23 mängust), kellele järgnevad Infonet 42 (24), Levadia II 41 (24), Puuma 39 (24), Kiviõli Tamme Auto 38 (23), FC Flora II 37 (21), Legion 24 (24), Pärnu 23 (24), Lootus 20 (24) ja Warrior 13 (23) silmaga.

Kiviõli Tamme Auto kohtumine Tallinna FC Flora II-ga toimub 19. oktoobril.