Itaalia tipptreener soovib Ragnar Klavani Inglismaale tagasi tuua

 (44)
Itaalia tipptreener soovib Ragnar Klavani Inglismaale tagasi tuua
Kas Ragnar Klavanit võib peagi taas Inglismaal mängimas näha?Foto: Luigi Canu, ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia jalgpalliportaali blogcagliaricalcio1920.net andmetel soovib Premier League'is palliva Evertoni peatreener Carlo Ancelotti täiendada ridu Cagliaris mängiva Ragnar Klavaniga.

Portaali teatel on detsembris Evertoni peatreeneriks saanud Ancelotti palunud koheselt Klavani tegemisi Itaalias jälgida. Kaitseliini tugevdada sooviv Ancelotti on just eraldi Klavani välja toonud ning andnud klubi juhtkonnale teada, et soovib eestlase tagasi Inglismaale tuua.

Itaalia meedia kohaselt pole Everton ametlikku pakkumist veel Cagliarile eestlase osas teinud, aga Klavan on Ancelotti huvist teadlik.

Klavani võimaliku liitumise Evertoniga teeks veelgi põnevamaks see, et tegu on klubi linnarivaali Liverpooli endise mängumehega. Teatavasti mängis Klavan Liverpoolis aastatel 2016-2018 ning sai selle aja jooksul kirja ka kaks väravat.

34-aastane Eesti koondislane on veetmas teist hooaega Itaalias, Cagliari ridades. Klavanil on käsil suurepärane hooaeg, kui koduklubi on tabelis koguni kuuendal kohal. Tähtis roll edus on ka eestlasel, kes tänavu platsil käinud 14 kõrgliiga kohtumises.

Futboliit (talgpall)