Infonet teenis hoolimata närvilisest lõpust Viljandi vastu kolm punkti


Infonet teenis hoolimata närvilisest lõpust Viljandi vastu kolm punkti
Infoneti mehed said üle kahe vooru võidurõõmu tundaFoto: Tiit Blaat

Eesti jalgpalli Premium liigas peeti täna esimene 32. vooru kohtumine, kui Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmurul alistas FC Infonet 2:1 Viljandi Tuleviku

Kodumeeskond Infonet asus kohtumist juhtima juba 9. minutil, kui Vladislav Ivanovi söödu lõi väravasse Nikolai Mašitšev. Veerandtunni möödudes oli selsamal Ivanovil endal oivaline võimalus skoori teha, kuid paraku lendas ründaja penaltilöök pärast Karl-Romet Nõmmi tõrjet latti ning Infoneti minimaalne 1:0 juhtseis püsis.

Teise poolaja algul - 48. minutil - Infonet siiski oma tahtmise sai, kui kauni karistuslöögi keerutas võrku Sergei Tumasjan. Ka edaspidi Aleksandr Puštovi hoolealused domineerisid ning tundus, et kolm võidupunkti jäävad kindlalt väljakuperemeestele.

85. minutil suutis aga mulkide poolelt Indrek Ilves täpse löögiga allanurka 1:2 tabloole kirjutada ning seega muutusid mängu viimased hetked päris närviliseks. 90 minuti lähenedes lõi palli Infoneti latti Tuleviku ründaja Sakari Tukiainen, kuid selle ehmatusega Infonet ka pääses ning seega saadi tabelisse ikkagi väärtuslikud kolm lisapunkti.

Infonet on nüüd 32 mänguga kogunud 56 punkti, paiknedes sellega neljandal tabelireal. Tulevik on 32 kohtumisega teeninud 21 silma, jäädes seeläbi eelviimasele 9. kohale.

Mängu protokoll

Tabeliseis
Futboliit (talgpall)