Ikka juhtub: Raio Piirojal löödi taas ninaluu katki

 (16)
Raio Piiroja vastaste värava all õhuvõitluses, jalgpall
Foto: Sjur Stølen/fredrikstadfk.no

Eesti jalgpallikoondise ja Fredrikstad FK keskkaitsja Raio Piiroja ei tea, mitmes kord tal palliväljakul ninaluu puruks löödi. "Kümme korda tuleb vast ära," pakub kompromissitu võitlejana tuntud Piiroja telefonivestluses Delfile.

Järjekordne "nina pooleks" juhtum tabas Piiroja Norra liiga kohtumises Kristiansand Start´iga, kus ta esimese veerandtunni lõpus veriselt maha võeti. "Ikka korralikult valutas, aga lõpuni mängisin. Arsti juures selgus, et ninaluu."

Paar päeva hiljem peetud järgmises liigamängus oli Piiroja taas õhuvõitluste keerises ning ilma kaitsva maskita! "Mina maskiga mängida ei saa. Väga ebamugav. Eks risk oli, kui pikki nina saan, et hakkab hirmsat moodi verd tulema, aga mängida oli vaja. Meil koosseisuga praegu tõsiseid probleeme, kes kaartidega väljas, kes vigastustega ja osad mehed veel koondiste juures. Kaotusmängus Odd Grenlandile olid meil näiteks keskväljal 17-18 aastased koolipoisid," selgitas Piiroja.

Homme peab Fredrikstad võõrsil Odd Grenlandiga karikavõistluste kaheksandikfinaalkohtumise ja katkise ninaga tormab lahingusse ka Piiroja.

Futboliit (talgpall)