Nädalatagusel debüüdil saadud 1:4 kaotusele lisandus eile napp 0:1 Burton Albionilt. Kohtumise ainus värav sündis 28. minutil. Tabelis on Swindon keskele langenud, kaheksast mängust on kogutud 11 punkti.

Kui oma debüüdil oli Ojamaa ainus Swindon Towni mees, kes peatreener Mark Cooperilt kiituse ära teenis, siis ka sedapuhku tõi juhendaja eestlase mängu välja. Cooper leidis, et Ojamaa ning Louis Thompson olid Swindon Towni ainsad kaks mängijat, kes kahvatus kaotusmängus millegagi silma paistsid.

"Ojamaa läks kohtumise jooksul aina paremaks. Tema mäng muutus teisel poolajal aina lubavamaks ning konkreetsemaks. Tal oli seda mängu väga vaja," rääkis Cooper pärast mängu flicwiltshire.com portaalile.

Briti saartel olid eile võistlustules ka Mikk Reintami ja Henri Anieri koduklubid, kuid eestlastele platsiaega ei jagunud: Reintam jälgis pingilt, kui Alloa Athletic tegi 1:1 viigi Falkirkiga, Henri Anier aga Hiberniani 1:0 võidus Livingstoni üle koosseisu ei kuulunud, vahendab Soccernet.ee.

Šotimaa esiliigas kümne meeskonna konkurentsis on Hibs kolmas ning Alloa üheksas.