Henrik Ojamaa jätkab karjääri Inglismaal?

 (3)
Henrik Ojamaa jätkab karjääri Inglismaal?
Henrik OjamaaFoto: Heiki Rebane

Euroopa jalgpalliliigades on hetkel kukkumas üleminekute tähtaeg ning erinevatest spekulatsioonidest ei jää puutumata ka Eesti mängijad. Nimelt teatas BBC Wiltshire Sport äsja enda Twitteri kanalil, et Henrik Ojamaad soovib palgata Inglismaa League One'is palliv Swindon Town.

Wiltshire'i piirkonnas tegutsev Swindon Town on käimasoleval hooajal kogunud Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas viiest mängust kaheksa silma, paiknedes seeläbi 24 meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal.

Aastatel 1992-1994 ka Inglismaa Premier League'is pallinud Swindon saavutas mullu League One'is neljanda koha, kuid play-off finaalis neil pääset aste kõrgemale lunastada ei õnnestunud.

Teatavasti on viimati Norra kõrgliigas Sarpsborg 08 ridades pallinud Henrik Ojamaa vabaagent pärast seda, kui ta oma senise koduklubi Varssavi Legiaga osapoolte kokkuleppel kaks päeva tagasi lepingu lõpetas.

Oma karjääri jooksul on 24-aastasel Ojamaal ka eelnevalt õnnestunud Inglismaal klubijalgpalli mängida. Mäletatavasti alustas ta oma väliskarjääri Derby County akadeemias ning esindas ühe kuu laenulepinguga ka Stafford Rangersi meeskonda.

Lisaks on Eesti koondislane jõudnud pallida Saksamaal, Hollandis, Soomes, Šotimaal, Poolas ja Norras.


Futboliit (talgpall)