Henrik Ojamaa: ilm soosis meid rohkem

 (6)
Eesti vs Gibraltar
Foto: Hendrik Osula

Eesti - Gibraltari MM-valikmängu teisel poolajal vahetusest sekkunud ja Sergei Mošnikovile viimaseks väravaks söödu andnud Henrik Ojamaa nautis Lilleküla staadionil toimuvat täiel rinnal.

"Väga lõbus oli mängu tulla. Eks me natuke närvilise seisu endale esimesel poolajal jätsime, aga alustasime teist poolaega väga hästi. Minu suured õnnesoovid Mattiasele - kindlasti sai ta siit suurepärase emotsiooni," õnnitles Ojamaa 18-aastast koondisekaaslast Mattias Käiti, kes sepistas neljast väravast kaks.

"Ega meil palju selliseid mänge pole, kus me saame lõpus rahulikumalt võtta ja palli hoida. Kindlasti said positiivse emotsiooni ka inimesed, kes selle mitte kõige toredama ilmaga tribüünile kohale tulid."

Ojamaa tõdes, et väljakul Tallinnas valitsenud koerailmaga väga hull liikuda polnudki. "Just hea. Muru oli heas seisukorras, pall liikus märjal murul kiiresti. Arvan, et see sobis meile paremini. Pikema muru ja kuiva ilma korral oleks pall aeglasemini edasi läinud ning siis olnuks nende kaitset kindlasti raskem lahti harutada," lisas Ojamaa.

Futboliit (talgpall)