Guus Hiddinki kauaaegne abiline tuleb Tallinnasse koolitust andma

 (1)
Guus Hiddinki kauaaegne abiline tuleb Tallinnasse koolitust andma
Foto: Martin Dremljuga

29. ja 30. novembril annab Tallinnas koolituse Euroopa üks tituleeritumaid ettevalmistustreenereid Raymond Verheijen, kes teeb pidevat koostööd tipptreeneri Guus Hiddinkiga.

Verheijen on klubidest töötanud selliste suurustega nagu Londoni Chelsea, Manchester City, FC Barcelona ja Peterburi Zeniit. Lisaks on ta käinud seitsmel järjestikusel suurturniiril koondistest Hollandi, Lõuna-Korea ja Venemaaga.

41-aastase hollandlase abi on kasutanud paljud jalgpallivõistkonnad ja jalgpalliakadeemiaid. Üks kuulsamaid neist, millega Verheijen on töötanud, on Rotterdami Feyenoord, mis tema käe all arenes üheks parimaks noorteakadeemiaks.

Koolitusel räägib Verheijen, kuidas arendada kehalist valmisolekut läbi jalgpalli ja vältida kurnatust, kuidas tagada maksimaalne mängijate värskus ning kuidas hoiduda vigastustest läbi järgmiste aspektide: võistkonna ja mängija periodiseering; jalgpalli füsioloogia; jalgpalli treeningmeetodid.

Koolitusele on kutsutud osalema nii mängijad, treenerid, arstid, meditsiinitöötajad, sporditeadlased kui ka analüütikud.

Kursuse võõrustajaks on FC Santos Tartu
ja koolitus on heaks kiidetud Eesti Jalgpalli Liidu poolt.

Lisainfo: www.fcsantos.ee

Futboliit (talgpall)