Koduväljaku eelist omanud Fredrikstad asus kohtumist 15. minutil Celso Borgesi väravast juhtima, kuid avavpoolaja lõpp läks käest. Viie minuti jooksul lõid külalised kaks väravat ja pääsesid omakorda juhtima.

Fredrikstad suutis viigistada alles 81. minutil kui kastanid tõi tulest Amin Askar. Nii mindi seisul 2:2 lisaajale. Nye Fredrikstad staadionil võisid juubeldused alata 117. minutil, mil 3:2 võidu kindlustas Etzaz Hussain.

Piiroja jalavigastuse tõttu kohtumises kaasa teha ei saanud. Vastaseid juhendas muide Manchester Unitedi endine ründaja Ole Gunnar Solskjaer.

Eestlaste klubidest pääses Norra karikasarjas poolfinaali ka Aalesund, olles eile 3:1 üle Rosenborg´ist. Enar Jääger mängis kaasa terve kohtumise, Sander Post istus varumeeste pingil.