Kõrgemasse divisjoni tõusmisest unistav Liivaku leivaisa Alcobendas Sport ei ole viimasel ajal vajalikke tulemusi saavutanud, kuid täna murti kahemänguline kaotusteseeria ja teeniti lootusi säilitav võit, vahendab Soccernet.ee.

Avapoolaja keskel lõid Aravaca mehed esmalt omavärava, kuid heastasid kolm minutit hiljem eksimuse. Teisel poolajal otsustas mängu saatuse aga 19-aastane Liivak, kes 65. minutil 1:1 viigiseisu 2:1 võiduks pööras. Eestlane jäi väljakule lõpuvileni.

Alcobendase käsi ei käi siiski kõige paremini, tihedas konkurentsis hoitakse alles 11. kohta. Kõrgemasse liigasse tõusmiseks vajalik neljas koht on üheksa punkti kaugusel, kui hooaja lõpuni on veel kuus vooru - vajatakse väga vägevat hooaja lõppu ja väikest imet, et soovitud tulemuseni jõuda.