Frank Liivak Hispaanias Madridi Reali vastu veel väljakule ei pääsenud

 (5)
Frank Liivak
Frank LiivakFoto: Tiit Blaat

Eelmisel nädalal ametlikult Hispaaniasse Alcobendas Sporti ridadesse siirdunud Frank Liivak peab debüüti uues koduklubis veel ootama - paberimajanduse tõttu noormees täna Real Madrid C vastu väljakule joosta ei saanud.

Kuigi lepingut sõlmides lootis Liivak, et debüüt saab tehtud just täna Real Madrid C vastu, siis paraku noormehe endine koduklubi Napoli veel paberimajandust lõplikult korda pole ajanud ning seega ei saanud ka Eesti jalgpallikoondislane täna koosseisu kuuluda, kirjutab Soccernet.ee.

18-aastane mängumees ise avaldas Soccernet.ee-le lootust, et järgmisel nädalal siiski oodatud avamäng ära tuleb, kuna Napolile on paberite kordaajamiseks ette antud ka kindel tähtaeg.

Hoolimata eestlase puudumisest oli Alcobendas Sportile tänane mäng aga igati positiivne, sest 55. minutil lõi 29-aastane Hispaania mängumees Koke mängu ainsa värava ning seeläbi alistatigi teiste seas ka Zinedine Zidane'i poja Enzo Zidane'i algkoosseisu usaldanud Real Madridi kolmas meeskond 1:0.

Tänase võidu tulemusena tõusis Alcobendas Sport kohe neli tabelirida ning hetkel hoitakse Tercera Divisioni Madridi grupis viiendat kohta.

Futboliit (talgpall)