Flora eest alustas kohtumist algkoosseisus ka Konstantin Vassiljev, kes veebruaris meeskonnaga liitus Poolast. Viimati mängis Vassiljev Eesti meistriliigas 2007. aastal, kui ta esindas Tallinna Levadiat.

Flora võitis esimese poolaja 1:0. Esimese poolaja ainsa värava lõi 32. minutil Frank Liivak. 2:0 lõppseisu vormistas 88. minutil Herol Riiberg. Vassiljevil oli võimalus lüüa veel viimasel minutil Flora eest esimene värav, ent tema penalti tõrjus Karl-Robert Nõmm.

"Viljandi on ikka raske vastane olnud. Nad mängivad kaitsest lähtuvalt. Meie eesmärk oligi lüüa kiirelt esimene värav ja hoida kohtumine kontrolli all, mis meil ka õnnestus," võttis Vassiljev ERR-i otse-eetris kohtumise kokku.

Tänases teises kohtumises leppisid Tartu Tammeka ja uustulnuk Maardu Linnameeskond 2:2 viiki. Tartlastele päästis viigipunkti Tauno Tekko penalti 95. minutil.