17-aastase ründaja tabamus sündis 38. minutil ning lõi tabloole numbrid 1:2. Seda siiski vaid mõneks hetkeks, sest juba 39. minutil tegi James Wilson (Manchester United) skooriks 3:1.

44. minutist alates mängisid Eesti noored ühemehelises vähemuses, sest teise kollase kaardi tõttu saatis kohtunik Juri Fischer platsilt minema Infoneti poolkaitsja Bogdan Vaštšuki.

Inglastel sahistasid veel võrku Calum Chambers (Southampton), Jordon Ibe (Liverpool) ja Carlton Morris (Norwich City) ja kohtumise lõpus kahel korral Lewis Baker (Chelsea).

Staadionil jälgis Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe andmetel kohtumist 500 inimest. Tribüünil oli ka homme Hollandiga mängiv Eesti rahvusmeeskond.

Eesti U19 - Inglismaa U19  1:6 (1:3)

Väravad: 38. Frank Liivak - 11. Leo Chambers, 30. Jordan Ibe, 39. James Wilson, 64. Carlton Morris, 88., 90.+1. Lewis Baker
Hoiatused: 24., 44. Bogdan Vaštšuk - 67. Carlton Morris
Eemaldamine: 44. Bogdan Vaštšuk

Eesti: 1-Matvei Igonen (78. 12-Kristjan Tamme), 2-Siim Sillaots (74. 13-Märten Kuusk), 3-Sander Lootus, 4-Vladimir Avilov, 5-Kevin Aloe (58. 15-Joseph Saliste), 6-Lauri Välja (69. 16-Svjatoslav Jakovlev), 7-Erik Listmann (66. 18-Kaspar Paur), 8-Rauno Sappinen, 9-Kevin Kauber (64. 17-Marten Saarlas), 10-Bogdan Vaštšuk, 11-Frank Liivak (76. 14-Karl Johann Reitalu).
Varus: 12-Kristjan Tamme, 13-Märten Kuusk, 14-Karl Johann Reitalu, 15-Joseph Saliste, 16-Svjatoslav Jakovlev, 17-Marten Saarlas, 18-Kaspar Paur.

Inglismaa: 1-Mitchel Beeny (46. 13-Luke Coddington), 2-Calum Chambers (46. 12-Josh Ania), 3-Harry Toffolo (58. 16-Jake Cooper), 4-Ben Pearson, 5-Leo Chambers, 6-Isaac Hayden, 7-Jordan Ibe, 8-Ruben Loftus Cheek (58. 18-Lewis Baker), 9-James Wilson (64. 15-Chuba Akpom), 10-Adam Campbell (46. 17-Carlton Morris), 11-Josh Murphy (58. 14-Paul Digby).
Varus: 13-Luke Coddington, 12-Josh Ania, 14-Paul Digby, 15-Chuba Akpom, 16-Jake Cooper, 17-Carlton Morris, 18-Lewis Baker.