321 pealtvaataja ees avas skoori 38. minutil Venemaa keskkaitsja Jevgeni Osipov, kes toimetas napilt üle väravajoone karistuslöögist värava ette saadetud palli. Lõppskoori vormistas 87. minutil penaltist ukrainlane Jevgeni Budnik.

Penalti põhjustas Paide väravavaht Mait Toom, kes tõmbas karistusalas maha Levadia ründaja Joao Morelli.

Tulises lahingus jagas peakohtunik Roomer Tarajev tervelt 12 kollast kaarti, teisel üleminutil korjas hoolimatu vea eest teise hoiatuskaardi ja saadeti duširuumi Juri Tkatšuk. Minut hiljem teenis punase kaardi ka kiirrünnaku maha võtnud Paide kaitsja Muhammed Sanneh.

Premium liigas jätkavad täisedu seitsme võiduga nii Levadia kui ka täna FC Kuressaare 5:0 alistanud FC Flora. Järgmisel pühapäeval kohtuvad Levadia ja Flora Sportland Arenal omavahel.