FCI asus Lasnamäe staadionil juhtima kümnendal minutil Pavel Dõmovi väravast ning teise poolaja keskel tegi Kirill Nesterov seisuks 2:0. Viis minutit hiljem vähendas Karl Mööl vahe minimaalseks ning kohtumise viimasel minutil lõi Artjom Dmitrijev penaltist päästva viigivärava. Külalised mängisid seejuures viimase veerandtunni vähemuses, sest Artur Valikajev saadeti teise kollase kaardi tõttu platsilt minema.

Paide Linnameeskond alistas võõrsil Pärnu Vapruse 4:0. Viljandi Tulevikule päästis koduväljakul Tartu Tammeka vastu 1:1 viigipunkti Karel Kübari lisaminutite värav.

Tallinna FC Levadia kaotas täna Narvas punkte, kuna ei suutnud kohaliku Transi vastu enamat 0:0 viigist. See tulemus tähendab, et Tallinna FC Flora tõusis 14. vooru lõpuks ainuliidriks. Levadia jääb neist maha kahe, Kalju kaheksa ja FCI Tallinn juba 17 punktiga.