Kameruni kaitsja Luc Landry Tabi Manga viis Levadia 28. minutil juhtima, kuid 81. minutil jõudis Martin Jõgi külaliste poolelt viigiväravani.

Seejuures lõpetasid mõlemad meeskonnad mängu kümnekesi. 69. minutil anti kaks kollast kaarti järjest Maksim Podholjužinile, kümme minutit hiljem saadeti duširuumi Tammeka tiimist Tauno Tekko.

FC Flora seekord ei vääratanud ja võitis võõrsil Pärnu linnameeskonda kindlalt 3:0. Kaks väravat lõi Rauno Sappinen, ühe penaltist Andre Frolov.

Levadia jätkab liigatabelis 19 punktiga teisel kohal, sama palju punkte on ka liidril Nõmme Kaljul. Tammeka on 15 silmaga neljas, Flora 14 punktiga viies. Pärnul on üheksast mängust endiselt vaid 3 punkti, mis annab eelviimase ehk 9. koha.