Kalju sai Hiiu staadionil esimese külma duši osaliseks juba 21. minutil, mil ukrainlane Vladislav Homutov teenis Stefan Tšendeile vastu tehtud jõhkra vea eest punase kaardi ja jättis kodumeeskonna vähemusse.

Legion pääses juhtima kümmekond minutit hiljem, kui skoori avas Marek Šatov, kes pääses väravavahiga üks-üks vastu. 80. minutil kasvatas Artjom Artjunin nurgalöögi järgses olukorras külaliste edu kaheväravaliseks ning kuigi Sander Puri lõi viis minutit hiljem ühe värava tagasi, võttis Legion üllatusvõidu.

Kalju ootamatu kaotus tähendab, et uueks liidriks kerkis Paide Linnameeskond, kes alistas täna FC Kuressaare oma koduväljakul 2:0.

Nii Paidel, Kaljul kui mängu vähem pidanud Tallinna FCI Levadial on 6 punkti. Samuti ühe kohtumise vähem pidanud FC Flora ja Tartu Tammeka on kogunud 4 punkti (Tabeliseis).

Homme on vastamisi Narva Trans - FC FLora (kl 13.00), Tartu Tammeka - Tallinna Kalev (kl 13.00) ja Viljandi Tulevik - FCI Levadia (kl 15.00).