Suurt vastasseisu kohtumises kahjuks ei tekkinud, sest Kalju alistas Flora ülikindlalt 3:0.

Vladimir Voskoboinikovi (38. minutil) ja Yankuba Ceesay (43.) väravad viisid Kalju poolajale 2:0 eduseisus. Lõppskoori vormistas 49. minutil Janar Toomet. 61. minutil teenis Karl Palatu teise kollase kaardi ning eemaldati mängust.
Teises kohtumises alistas Narva Trans JK Tallinna Kalevi 3:1. Kalev läks 38. minutil kohtumist Stefan Tripkovici väravast küll juhtima, kuid Sergei Kazakovi tabamus 61. minutil ja Artjom Škinjovi värav kaheksa minutit hiljem viisid Narva ette. Kohtumise lõpuvärava vormistas 90. minutil Aleksei Belov.
Tabeli liider Tallinna Levadia hoidis positsiooni, alistades Sillamäe Kalevi 1:0. Võiduvärava autoriks oli 48. minutil Maksim Podholjuzin.

Paide linnameeskond alistas FC Infoneti 2:0. Väravad said kirja Lauri Varendi ja Carl Tubarik.

FC Kuressaare ja Tartu Tammeka mängisid 0:0 viiki.