Sillamäe Kalev purustas võõrsil Tallinna Kalevi 8:1, viis väravat löödi pealinna klubile juba avapoolajal. Kübaratrikiga sai hakkama Jevgeni Kabajev, ülejäänud väravad lõid Stanislav Murihhin, Aleksandr Dubõkin, Kirilo Silitš, Igor Dudarev ja Igor Tšeminava.

Teises kell 13 alanud kohtumises võitis Narva Trans kodus 2:1 Tartu Tammeka. Tartlased läksid 29. minutil Martin Hurda väravast juhtima, Transile tõi võidu 35. ja 79. minutil võrku sahistanud Svjatoslav Jakovlev.

Kell 16 mängivad Sportland Arenal FC Infonet ja Nõmme Kalju, FC Flora võõrustab kell 19 Jõhvi Lokomotivi. FC Levadia sai eile võõrsil 3:0 võidu Paide linnameeskonna üle.

Tabeliseis: 1. Levadia 63 punkti, 2. Flora 61, 3. Kalju 57, 4. Sillamäe 55, 5. Infonet 50, 6. Paide 28, 7. Tammeka 21, 8. Trans 21, 9. Kalev 12, 10. Jõhvi 9.