Nikolai Masitšev üllatas Sillamäe poolelt kiire avaväravaga 8. minutil, kuid juba minut hiljem oli Subbotin toimetanud palli Kalevi väravasse. Lõppskoori vormistas Hunt 240 silmapaari ees 54. minutil.

Narva Trans võitis teises kell 17 alanud kohtumises võõrsil Tallinna Kalevit 4:0, väravad lõid Dmitri Ševiakov 43, Viktor Plotnikov 56., Pavel Avdejev 71. ja Tanel Tamberg 87. minutil. 89. minutil sai Transi mängija German-Guri Lvov punase kaardi.

Kuna Nõmme Kalju mängis täna FC Floraga 2:2 viiki, suurendas Levadia tabelis oma eduseisu veelgi ning juhib nüüd juba 7 punktiga. Hooaja lõpuni on jäänud neli mängu, seega laual on veel teoreetiliselt 12 punkti.

Premium liiga hooaeg jätkub pärast koondisemänge 19. oktoobril, kui Levadia kohtub kodus Floraga ja Kalju võõrsil Transiga. Seejärel on veel Levadial jäänud mängida Infoneti, Paide ja Kuressaarega, Kaljul Tallinna Kalevi, Infoneti ja Tartu Tammekaga.