Santos suutis seljataguse puhtana hoida 14. minutini, mil külalised Magnus Anderseni tabamusest väravasadu alustasid. Poolajaks olid tartlased 0:4 taga, teisel poolajal lasti endale lüüa veel kolm kolli.

Kahe väravaga lõpetasid nii Andersen kui Lars Gunnar Johnsen. Jala said veel valgeks Thomas Drage, Hans Norbye ja Jonas Johansen.

Sillamäe Kalev sai pool tundi hiljem lõppenud kohtumises Rakveres 2:1 võidu Soome klubi Honka üle.

32. minutil viis Kalevi peaga juhtima Daniil Ratnikov, 72. minutil suurendas edu kiirrünnakust Jevgeni Kabajev. 82. minutil määrati Honkale penalti, mille Iläri Äijälä posti põrutas, kuid tagasipõrkunud palli realiseeris kindlalt väravaks Armend Kabashi.

Täna on võistlustules veel üks Eesti klubi: Nõmme Kalju läheb kell 22.15 võõrsil vastamisi Islandi klubi Reykjavíki Framiga.