FOTOD: Premium liiga meeskondade Aastalõputurniiri võitis FC Flora

 (3)
Premium liiga aastalõputurniir 2014
Premium liiga aastalõputurniir 2014Foto: Hendrik Osula

Järjekordne jalgpalli Triobet Aastalõputurniir jõudis tänase Premium liiga meeskondade teise mängupäevaga lõpule. Avapäeva järel juhtis tabelit Tallinna FC Levadia, kuid tänasega tõusis võitjaks tiitlit kaitsnud Tallinna FC Flora.

Teise koha sai Paide Linnameeskond ja kolmanda FC Levadia.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Brent Lepistu (FC Flora), edukaim väravalööja oli Rimo Hunt (Tallinna FC Levadia) 9 tabamusega ja parim väravavaht Matvei Igonen (Tallinna FC Infonet).

Premium liiga turniiri 30. detsembri mängud:

V vooru viimased mängud:

15.00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1:3
Väravad: 5:40 Rauno Sappinen - 9:48 Sander Sinilaid, 13:15 Rasmus Tomson, 15:57 Kaspar Kaldoja

15.20 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev 2:1
Väravad: 9:15, 11:50 pen. Aleksandr Dubõkin - 13:52 Patrick Peinar

Punktiseis pärast V vooru:
Levadia 11p, Sillamäe 11p, Trans 10p, Paide 10p, Flora 9p, Infonet 9p, Tammeka 5p, Kalju 4p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p

VI voor
15.40 Narva JK Trans - Pärnu Linnameeskond 2:0
Väravad: 3:00 Vitali Andrejev, 15:12 Andrei Jõgi

16.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 3:2
Väravad: 0:47 Sakari Tukiainen, 2:45 Rauno Sappinen, Rauno Alliku - 9:37 Jevgeni Gurtšioglujants, 12:22 Jevgeni Harin

Seotud lood:

16.20 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 2:2
Väravad: 5:12 Robert Kirss, Martin Mägi - 5:54 Jürgen Lorenz, 8:03 Tauno Tekko

16.40 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 1:1
Väravad: 4:57 Henry Rohtla - 2:12 Innar Paal

17.00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 1:3
Väravad: 9:41 Kaspar Paur - 7:14 Viktor Plotnikov, 12:16 Aleksandr Dubõkin, 16:53 Daniil Ratnikov

Punktiseis pärast VI vooru:
Sillamäe 14p, Trans 13p, Flora 12p, Levadia 12p, Paide 10p, Infonet 9p, Tammeka 6p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 2p, Pärnu 0p

VII voor
17.20 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond 2:2
Väravad: 11:22 Johannes Teodor Kollist, 16:17 Tauno Tekko - 2:18 Taavi Laurits, 3:24 Ander Paabut

17.40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet 0:1
Värav: 11:59 Vladimir Avilov

18.00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 1:0
Värav: 2:02 Ats Sillaste

18.20 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: 3:08 pen., 9:23 Rimo Hunt, 12:48 Priit Pikker

18.40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 0:3
Väravad: 5:18 Kevin Aloe, 11:46 Rauno Sappinen, 15:24 Joseph Saliste

Punktiseis pärast VII vooru:
Levadia 15p, Flora 15p, Sillamäe 14p, Paide 13p, Trans 13p, Infonet 12p, Tammeka 7p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 2p, Pärnu 1p

VIII voor
19.00 Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 0:2
Väravad: 4.11, 12:06 Kert Jõeäär

19.20 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 2:3
Väravad: 2:24 Toomas Pent, 16:46 Greger Könninge - 2:50, 3:17 Sander Sinilaid, 11:50 Rasmus Tomson

19.40 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:0
Värav: 11:17 Brent Lepistu

20.00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans 3:2
Väravad: 1:37 Eduard Golovljov, 4:59, 16:27 Jevgeni Gurtšioglujants - 1:18 Artjom Škinjov, 3:25 Vladislav Fjodorov

20.20 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 0:2
Väravad: 0:51 Igor Dudarev, 8:38 Aleksandr Dubõkin

Punktiseis pärast VIII vooru:
Flora 18p, Sillamäe 17p, Paide 16p, Levadia 15p, Infonet 15p, Trans 13p, Tammeka 7p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 5p, Pärnu 1p

IX voor
20.40 Pärnu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 2:1
Väravad: 11:52 Kaarel Kaarlimäe, 16:51 Taavi Laurits - 13:31 Ando Hausenberg

21.05 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 3:1
Väravad: 4:39, 9:09 Vitali Andrejev, 6:39 Vadim Mihhailov - 2:17 Martin Naggel

21.25 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet 2:1
Väravad: 9:17 Sander Sinilaid, 12:28 pen. Sander Rõivassepp - 4:05 Eduard Golovljov

21.45 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: 8:59 Martin Kase

22.05 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 2:0
Väravad: 0:36, 8:43 Rimo Hunt

Lõplik turniiritabel:
1. Flora 7-0-2, 18-10, 21p
2. Paide 6-1-2, 19-12, 19p
3. Levadia 5-3-1, 17-6, 18p
4. Sillamäe 5-2-2, 16-14, 17p
5. Trans 5-1-3, 13-10, 16p
6. Infonet 5-0-4, 18-14, 15p
7. Tammeka 1-4-4, 11-19, 7p
8. Kalju 1-2-6, 8-16, 5p
9. JK Tallinna Kalev 1-2-6, 8-17, 5p
10. Pärnu Linnameeskond 1-1-7, 10-20, 4p

Futboliit (talgpall)