Kohtumise ainsa värava lõi 39. minutil Konstantin Vassiljevi antud nurgalöögist peaga Märten Kuusk.

Enne tänast 11 mängu järjest võitnud Paide lasi Premium liiga tiitlikaitsjal libiseda juba 13 punkti kaugusele.

Premium liiga mänguga samaaegselt peeti Hiiu staadionil Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaal Nõmme Kalju ja Tallinna JK Legioni vahel, mille esimene kodumurul 3:0 võitis. 35. minutist alates mängisid mõlemad tiimid arvulises vähemuses, sest kaklema olid läinud Nikita Andrejev külaliste ja Vladimir Avilov võõrustajate poolelt. Kalju väravad lõid teisel poolajal Pedro Victor, Vladislav Homutov ja penaltist Igor Subbotin.

Kaljule oli võit oluline järgmise hooaja eurosarja pääsu silmas pidades, sest Eestist pääseb tuleval aastal Meistrite liigasse vaid üks ja Euroopa liigasse kaks klubi. Kui kevadise finaali võidab meistriliigas esikahest välja jäänud klubi, kuulub kolmas eurokoht karika omanikule.