Levadia alistas Igor Morozovi viienda lisaminuti (!) väravast Flora 2:1, kusjuures florakad olid viigistanud 90. minutil Joonas Tamme väravast. Mängu avavärava lõi Jevgeni Kobzar avapoolaja lõpus.

Nõmme Kalju võitis koduväljakul 2:1 Infonetti, tulles välja 0:1 kaotusseisust. Aleksandr Volodini 52. minuti väravale vastasid Tarmo Neemelo 60. ja Andrei Sidorenkov 80. minutil. Teise poolaja keskel olid mõlemad meeskonnad vähemusse jäänud - esmalt sai punase kaardi Kalju mängumees Jorge Rodrigues ning vaid kuus minutit hiljem saadeti platsilt minema ka Dmitri Kruglov.

Kümne vooru järel on liider Nõmme Kalju 25 punktiga. Järgnevad Levadia 22 ja Infonet 20 silmaga. Flora on kogunud vaid 14 punkti, mis ei anna enamat viiendast kohast.