FOTOD: Pelgurannas esitleti vastloodud Põhja-Tallinna jalgpalliklubi, peatreeneriks Tarmo Rüütli

 (5)
Põhja Tallinna jalgpalliklubi
Tarmo Rüütli ja Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid.Foto: Andres Putting

Esmaspäeval alustas ametlikult tegevust Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi, mille peatreenerina töötab endine Eesti koondise juhendaja Tarmo Rüütli.

Eile tehti algust klubi noortetööga. Trenni kutsutakse 6-14-aastaseid poisse ja tüdrukuid, kuid aasta lõpus hakatakse kokku panema ka esindusmeeskonda.

Klubi noortetreeningute kodubaasiks saab aadressil Kari tn 13 asuva endise Ranniku Gümnaasiumi staadion ning nädal hiljem avatakse treeninggrupid Karjamaa Põhikooli staadionil (Kopli tn 92), kuid Sõle spordikompleksi jalgpalliväljaku avamise järel jätkatakse treeninguid seal. Klubi noortetööjuht on endine tippjalgpallur ja suurte kogemustega treener Urmas Hepner ning noortetreenerid Aleksei Naariste, Vladimir Batanov ja Mairon Pihor.

Kuigi klubi pakub septembris ja oktoobris treeninguid tasuta, on igale treeninggrupile ette nähtud kaks treenerit, et tagada treeningute läbiviimise parem kvaliteet. Samuti saab iga 5.-9. septembrini toimuvatel näidistreeningutel osalev laps kingituseks klubi t-särgi. Klubi avas ka telefoninumbri 5685 2005, millele helistades saavad lapsevanemad kella 9st 19ni treeningutega seotud vajalikku informatsiooni.

Vaata pilte avamisüritusest!

Futboliit (talgpall)