FOTOD: Pärnumaa ja Viljandimaa vastasseis meelitas kohale 800 pealtvaatajat

(5)
Indrek Zelinski

Jaanilaupäeva eelsel õhtul üle Eesti peetud maakondadevahelistest jalgpallimatšidest pealtvaatajaterohkeim toimus Pärnus Kalevi staadionil, kus Pärnumaa esindus eesotsas Indrek Zelinski ja Raio Piirojaga võõrustas Tarmo Rüütli juhendatavat Viljandimaad.

Kohtumise võitsid mulgid 3:2. Kaks väravat lõi võitjatel Tiit Tikenberg, ühe Erko Saviauk. Pärnumaal olid resultatiivsed Robert Kirss ja 80. minutil 2:2 viigivärava löönud Indrek Zelinski. Tikenbergi võiduvärav sündis alles teisel üleminutil.

Eesti koondise keskkaitsja Raio Piiroja sekkus jalavigastuse tõttu mängu ainult viimaseks neljaks minutiks.

Protokoll EJL-i kodulehelt

PÄRNUMAA - VILJANDIMAA 2:3 (1:2)

Väravad: 13. Robert Kirss, 80. Indrek Zelinski - 26. Erko Saviauk, 35., 90.+2. Tiit Tikenberg
Hoiatused: 85. Moshnikov Sergei

Pärnumaa: 1-Pedõk Stanislav (46. 22-Põldemaa Veiko), 19-Zelinski Indrek, 12-Ratnikov Eduard (46. 8-Tekko Rauno), 3-Allas Teet, 6-Lepik Ranet (46. 7-Lauter Enver), 2-Vihmoja Tõnis (86. 4-Piiroja Raio), 9-Kirss Robert (46. 17-Könninge Greger), 10-Moshnikov Sergei, 15-Melts Tanel (55. 16-Anissimov Andrei), 18-Terehhov Sergei, 5-Palatu Karl.
Varus: 4-Piiroja Raio, 8-Tekko Rauno, 22-Põldemaa Veiko, 7-Lauter Envar, 17-Könninge Greger, 16-Anissimov Andrei.

Viljandimaa: 1-Vessenberg Rain (46. 12-Mastik Janar), 5-Õunap Janar, 9-Raave Kalev-Marten, 4-Taska Martin, 6-Saviauk Erko, 7-Roman Raido (58. 21-Kahr Kristjan), 11-Tikenberg Tiit, 20-Luhakooder Rasmus, 17-Saag Kaimar, 19-Agasild Ardo (4. 8-Tölpus Rain; 58. 10-Klein Indrek), 14-Kivistik Rait (4. 2-Mutle Raiko).
Varus: 12-Mastik Janar, 8-Tölpus Rain, 2-Mutle Raiko, 10-Klein Indrek, 21-Kahr Kristjan.

Mänguolud: +22 kraadi, päikeseline ilm; väljak väga heas seisukorras.