Avapoolajal löödi koguni neli väravat. Kohtumist pääsesid juhtima külalised, kui 21. minutil oli täpne Gando. Kõigest paar minutit hiljem tekkis Paidel suurepärane võimalus viigistada, sest kohtunik määras Edgar Turile tehtud vea eest võõrustajate kasuks penalti. Kristofer Piht ei eksinud ning tõi tabloole 1:1 viigiseisu.

39. minutil pääses Paide omakorda Edrisa Lubega väravast juhtima. Vaheajale mindi siiski viigiseisus, kui vahetult enne poolaja lõppu sai jala valgeks Marko Lipp.

Paide otsustas lõpuks mängu saatuse ära teisel poolajal seitsmeminutilise perioodi jooksul. 59. minutil oli täpne Tur ning 66. minutil vormistas 4:2 lõppseisu Lubega. Kohtumise viimasel minutil tõrjus Paide puurilukk Mait Toom veel Dmitri Kruglovi penalti.

Paide ja Levadia jagavad 24 silmaga kolmandat kohta. Sama palju punkte on kirjas veel ka Viljandi Tulevikul.

Päeva teises kohtumises võõrustas Narva Trans Tallinna JK Legioni. Piirilinnaklubi sai 2:0 võidu, väravate eest hoolitsesid Irie ja Chinedu Geoffrey. Legion lõpetas ühtlasi kohtumise kümnekesi, kui punase kaardi teenis Marek Satov.