Esimese 20-minutilise poolaja jooksul suutis EJL lüüa vastastele 10 väravat, ajakirjanikud vastasid ühega, kusjuures FC Cosmose avavärav sündis alles mängu 16. minutil seisult 8:0. Teine poolaeg kulges veidi tasavägisemalt, kui FC Cosmos oli resultatiivne viiel korral. EJL sahistas võrku üheksa korda. EJLi resultatiivseimaks mängijaks osutus Juss Tamming nelja väravaga. FC Cosmose poolt sai selle tiitli Kasper Elissaar kahe tabamuse eest. Kokku tegid skoori kahe võistkonna peale 14 erinevat mängijat, vahendab jalgpalliliidu koduleht.

Jalgpalliliidu võistkonda kuulusid: Andrei Stepanov (2 väravat), Argo Arbeiter (2), Liivo Leetma, Sergei Terehhov (2), Janno Kivisild (1), Juss Tamming (4), Rain Vessenberg, Kristen Viikmäe (3), Igor Prins (2), Indrek Zelinski (2), Marko Kristal (1).

FC Cosmose eest käisid väljakul: Ott Järvela , Kasper Elissaar (2 väravat), Andrian Tšeremenin, Siim Kaasik (1), Kaarel Täll, Rasmus Raidla, Kris Ilves, Tiit Liblik, Toomas Vara, Oliver Lomp (1), Raul Ojassaar, Karl Rinaldo (1), Ivar Lepik, Mart Treial, Gunnar Leheste, Madis Kalvet, Kristjan Jaak Kangur, Jana Pipar.

Aastalõputurniiri toetavad Nike, Betsafe, MyFitness, ABC Motors, Veski Mati, Tere, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ning Kultuurkapital.