FOTOD | Nõmme Kalju kohtus sõumängus brasiillastega

 (3)

Täna õhtul toimus Hiiu staadionil showmäng, kus Eesti jalgpallilegendidest koostatud Nõmme Kalju meeskond võõrustas Brasiiliast pärit võistkonda Manezinhost.

Manezinhose võistkond hõlmab endas Brasiilia endiseid jalgpallikohtunikke, prokuröre, professionaalseid sportlaseid ja jalgpallureid, õpetajaid jt ühiskonna ja kultuuri jaoks olulisi inimesi. Varasemalt on käidud mängimas juba 43 erinevas riigis ning peetud 74 rahvusvahelist kohtumist.

Käesoleva aasta septembris külastatab Manezinhos Skandinaavia maade linnasid – lisaks Tallinnale peetakse kohtumisis ka Göteborgis, Helsingis, Stockholmis, Oslos, Bergenis ja Paimios.

Nõmme Kalju on brasiillasest treeneri Getulio Aurelio Fredo eestvedamisel kokku pannud väärilise võistkonna, kuhu kuuluvad ka mitmed Eesti jalgpallilegendid, et Brasiilia tegijatele vastu astuda.

Eesti esindajate koosseis oli järgmine: Sergei Terehhov, Ingemar Teever, Tanel Aavik, Kuno Tehva, Jarmo Ahjupera, Toomas Wilson, Liivo Leetma, Marko Kristal, Mikk Haavistu, Toomas Tohver, Fjodor Voronin, Indro Olumets ja Ain Kudeviita.

Futboliit (talgpall)