Kalju jäi juba avapoolajal 0:2 kaotusseisu. 33. minutil kasutasid Lechi mängijad osavalt ära ühe mitmest nurgalöögist ja Tomasz Kedziora lõi peaga värava. Mõned minutid enne poolaja lõppu suurendas Lechi eduseisu soomlane Kasper Hämäläinen. Poola klubi domineeris keskväljal ja Kalju mehed ei suutnud mitte ühtegi ohtlikku võimalust tekitada.

Ehkki teisel poolajal suutis Felipe Nunes Kalju poolt mõnel korral peale lüüa, ei kujutanud ka need üritused endast suurt ohtu. Lisaminutitel käskis Igor Prins kõigil meestel minna Damiano Quintieri teenitud karistuslöögi ajal vastaste trahvikasti, kuid karistuslöök ebaõnnestus ja poolakate kontrarünnaku tulemusel lõppes mäng hoopis 3:0, värava lõi Dawid Kownacki.

Lech pääses kokkuvõttes edasi 3:1. Teises euromängus ei halastanud Krasnodari meeskond Sillamäe Kalevile, võites kodus koguni 5:0 ja minnes edasi üldkokkuvõttes 9:0.

Poola sõitvate mängijate hulka kuulusid väravavahid Vitali Teleš ja Richard Aland; kaitsjad Henrik Pürg, Mikk Reintam, Alo Bärengrub, Jorge Rodrigues, Ken Kallaste; poolkaitsjad Reginald, Karl Mööl, Sören Kaldma, Janar Toomet, Mihkel Ainsalu ja Hidetoshi Wakui; ründajad Damiano Quintieri, Jüri Jevdokimov, Robert Kirss, Felipe Nunes, Jarmo Ahjupera.

Eemale jäänud mängijate nimekiri oli hirmuäratavalt pikk: kaitsja Tihhon Šišov, poolkaitsjad Martin Vunk ja Fabio Prates ning ründajad Allan Kimbaloula ja Tarmo Neemelo. Samuti ei sõitnud Poola Kaljuga hiljuti liitunud Eino Puri.