Narva võitis endise levadialase Albert Taari 56. minuti väravast. 83. minutil tõrjus Narva puurilukk Stanislav Pedõk Ingemar Teeveri penalti.

Kadrioru staadioni 197-pealine publik täna väravaid ei näinudki. Kaljul said kohtunik Kristo Tohverilt kollase kaardi Andres Koogas, Vladimir Voskoboinikov ja Damiano Quintieri, Sillamäel Igor Dudarev ja Aleksandr Volodin.

Teistes mängudes võitis Tartu Tammeka võõrsil Tallinna Kalevit 2:0, väravad 11. minutil Kristjan Tiirikult ja 63. minutil Siim Tennolt. Kalevlane Elvis Liivamägi lõi 75. minutil penalti mööda. Ning Paide Linnameeskond võitis Aleksandr Vassiljevi, Teet Allase ja Andre Mägi väravatest 3:0 FC Kuressaaret.

Tabeliseis muutus sellega pisut põnevamaks. Levadia jäi 37 punkti peale ning edestab ühe punkti juurde saanud Kaljut kahe silmaga. Eile Infonetist jagu saanud Flora on 34 punktiga kolmas. Tammeka jällegi tõusis samade punktide peale kaheksandat kohta hoidva Tallinna Kaleviga, kusjuures tartlastel on isegi kaks mängu vähem peetud.