Paar minutit varem olid serblased palli väravasse saanud Branislav Ivanovici pealöögist, kuid kohtunik vilistas Filip Duricicile värava ees käepalli. Meenusid viie aasta tagused sündmused, kui Serbia võiduväravat lõpuminutitel suluseisu tõttu ei loetud ning Eestile tabelisse 1:1 viik kirja läks.

Eesti koondise teravaim moment jäi 32. minutisse, kui Taijo Teniste trahvikastis Henri Anieri tsenderduse järel löögile sai. Serbia puurilukk Vladimir Stojkovic tegi end aga piisavalt suureks, et löök tõrjuda. Mitmel korral päästis Eesti avapoolajal kaotusseisu jäämisest supertõrjeid teinud Mihkel Aksalu.

Teisel poolajal sai paar korda soodsalt positsioonilt karistuslööki sooritada ka kapten Konstantin Vassiljev, kuid väravaraamidesse tema "purakad" seekord ei jõudnud.

Eesti lõpetab märtsikuise laagri seega viigi ja kaotusega. Eelmisel neljapäeval mängiti Lillekülas 0:0 viiki Norraga.

Eesti koondise järgmine mäng on Balti turniiril 29. mail Leeduga.