Flora alustas mängu domineerivamalt ning läks 16. minutil Rauno Alliku tabamusest juhtima ning eduseisus ka vaheajale. 59. minutil leiti nurgalöögist tulnud tsenderdusega üles Rimo Hundi pea ning Levadia viigistas 1:1. 78. minutil vormistas Ingemar Teever Levadia võidu 2:1.

Levadia võitis Florat Sportland Arenal tänavu esimeses mängus 3:0, teisel korral Kadrioru staadionil 1:0.

Flora kaotus tähendab, et Sillamäe Kalevil, kes samal ajal võitis 2:0 FC Kuressaaret, on nendega nüüd ühepalju punkte. 49 punkti kogunud Levadia jätkab tabeliliidrina, Nõmme Kalju on 46 silmaga teine, Flora 44 punktiga kolmas ja Sillamäe neljas.

Tänases kolmandas mängus tegid Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond 0:0 viigi. Paide on tabelis 31 punktiga viies, Tammeka 23 punktiga kuues. Vaata tabelit siit!

Homme kohtuvad kell 17 Nõmme Kalju ja Narva Trans ning kell 19.30 FC Infonet ja Tallinna Kalev.