Levadia avas mänguskoori 65. minutil Rimo Hundi väravast. Kalju jõudis viigini veerand tundi hiljem, kui väravaesisest saginast lükkas palli Levadia võrku Allan-Axel Kinbaloula. Tähtsa võidu kindlustas Levadiale Dmitri Kruglovi ilus tabamus kohtumise normaalaja lõpuminutil. Eesti koondislane kõmmutas palli karistusala vasakust nurgast Kalju värava tagumisse nurka.

Flora alistas täna Narva Transi 2:0. Väravad lõid viimasel kümnel minutil Lamin Suma ja Albert Prosa. Tammeka ja Infonet mängisid Tartus 1:1 viiki.

1. oktoobril kell 17:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA - NÕMME JK KALJU 2:1 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: 65. Rimo Hunt, 90. Dmitri Kruglov - 79. Allan-Axel Kinbaloula
Hoiatused: 43. Artjom Artjunin, 80. Ilja Antonov - 29. Eino Puri, 40. Yankuba Ceesay, 74. Damiano Quintieri, 86. Alo Bärengrub

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 17-Podholjuzin, 22-Pikk, 33-Kruglov, 15-Dmitrijev, 6-Antonov, 27-Raudsepp, 28-Hunt, 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 7-Koliaev, 11-Teever, 10-Subbotin, 20-Pebre, 23-Kaljumäe, 19-Kulinitš.

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 6-Rodrigues, 4-Maehara, 75-Wakui, 8-Ceesay, 11-Kimbaloula, 7-Puri, 9-Quintieri, 23-Voskoboinikov (60. 99-Neemelo).
Varus: 69-Aland, 99-Neemelo, 17-Kirss, 15-Jevdokimov, 20-Dupikov, 18-Terehhov, 21-Listmann.

Mänguolud: +8, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.