Mäng möödus mõlemapoolsete võimalustega ning andis tulemuseks 2:2 viigi.

Taavi Rähn viis 23. minutil Levadia ette, ent Sillamäe Kalev võrdsustas seisu üsna kiirelt - 32. minutil oli täpne Jaroslav Kvasov. Ka teisel poolajal suutis kumbki meeskond korra skoori teha.

76. minutil viis Kalevi ette Daniil Ratnikov, 80. minutil vormistas lõppseisu Siim Luts. Mõned minutid hiljem pääses Luts vastaste väravavahiga üks-üks olukorda, kuid seis ei muutunud. Palli teekond lõppes väravapostis.

Kuus vooru enne meistrivõistluste lõppu on tabeli liidril FC Floral 69 ja Levadial 66 punkti. Ülejäänud meeskonnad enam kullaheitlusesse ei sekku. Nõmme Kaljul on kolmandana 57 ja Tallinna Infonetil neljandana 52 punkti.

Tänases omavahelises mängus tegid Kalju ja Infonet 1:1 viigi. Vladimir Avilov viis Infoneti ette juba 3. minutil, Kalju jaoks päästis 30. minuti väravast viigipunkti Ats Purje.

Päeva kolmandas mängus alistas Narva Trans võõrsil liigatabeli viimase Paide Linnameeskonna 2:1.