Levadia pääses A. Le Coq Arenal peetud kohtumises 39. minutil Bogdan Vaštšuki väravast juhtima, kuid teise poolaja keskel sai Zurab Ochigava punase kaardi ning Kalju realiseeris veerand tundi hiljem arvulise ülekaalu, kui viigiväravani jõudis Vladislav Homutov.

Täna võis esimest korda pärast koroonakriisi näha staadionil ka pealtvaatajaid ning jalgpalliliidu protokolli kohaselt oli neid Lillekülas 596.

Teistes tänastes mängudes alistas Paide Linnameeskond 3:0 Tartu JK Tammeka ja tõusis teisele kohale, FC Kuressaare alistas külla sõitnud Viljandi Tuleviku samuti 3:0.

Kümne vooru järel juhib meistriliigat tiitlikaitsja FC Flora 28 punktiga. Järgnevad Paide 21, Kalju 19 ja Levadia 18 punktiga (Tabeliseis).