Levadia üritas ilmastikuolusid kohe avavilest saadik ära kasutada, pannes Kalju väravavahi Pavel Londaku proovile kahe kauglöögiga, kuid 24-kordne Eesti koondise internatsionaal tõrjus need mõlemad.

Juba kolmandal minutil oli Levadial kasutada penalti, sest Trevor Elhi tõmbas karistusalas maha Markus Jürgensoni. 11 meetri karistuslööki sooritama asunud Dmitri Kruglov lõi aga nahkkera paremast postist mööda.

29. minutil oli Levadial taas hiilgav šanss nurgalöögi järel meestesummast pall tühja väravasse lükata, kuid vihmamärja palli suunas Gando taas napilt posti kõrvale.

Teist poolaega alustas teravamalt Kalju. 50. minutil pidi Sergei Lepmets tõrjuma Premium liiga suurima väravaküti Liliu kauglöögi. 65. minutil lõi Liliu kuue meetri peal Robert Kirsi söödust löögile pääsedes napilt ristnurgast mööda. Minut hiljem raksatas juba Kalju väravapost, kui samuti kuuelt meetrilt ei suutnud palli väravasse toimetada Roman Debelko.

Väljakukohtunik Eiko Saar näitas tulises mängus kokku kümmet kollast kaarti (8 Levadiale, 2 Kaljule), mille tõttu said nädalavahetuse mängudeks vaba päeva kolm meest: Levadiast kaitsja Igor Dudarev ja poolkaitsja Muamer Svraka ning Kaljust poolkaitsja Marko Brtan. 71. minutil saatis Saar tribüünile Levadia abitreeneri Marko Savici.

Viimane hea võimalus tekkis Liliul 90. minuti nurgalöögi järel, kuid sellegi pealöögi suutis Lepmets osavalt tõrjuda.

Levadia kohtub laupäeval võõrsil Tallinna Kaleviga ning Kalju naaseb pühapäeval Lillekülla kohtumiseks FC Floraga.

Teistes tänastes mängudes alistas FC Flora võõrsil Tartu Tammeka 4:0 ning Narva Trans oli kodus 3:2 parem Tallinna Kalevist.

Tabeliseis: 1. Kalju 77, 2. Flora 70, 3. Levadia 69. Kaljul ja Levadial jääb veel pidada viis, Floral kuus mängu.