Kodumeeskond pääses kohtumist juhtima 8. minutil Rasmus Peetsoni tabamusest. 67. minutil suutis Paide kaitsja Mikel Gurrutxaga seisu viigistada.

Levadia vastas aga sellele kiirelt. Paar minutit hiljem viis Pavel Marin Levadia taas juhtima ja 75. minutil lõi Nikita Andreev meeskonna kolmanda värava. 81. minutil suutis Gurrutxaga oma teise tabamusega kaotusseisu vähendada. Paide ajas taga ka viigiväravat, kuid kolmanda tabamuseni siiski ei jõutud ja Levadia sai magusa 3:2 võidu.

Ühtlasi tõusis Levadia taas Premium liiga liidriks, edestades ühe mängu vähem pidanud Florat ühe punktiga. Kolmandat kohta hoidev Paide jääb Levadiast maha 10 silmaga.

Päeva esimeses kohtumises sai Maardu 2:1 jagu Kuressaarest. Maardule tõid võidu Domantas Antanaviciuse ning Ilja Zelentsovi väravad. Kuressaare eest sai jala valgeks Marten Pajunurm.