Levadia võidunumbrid oma 15. ning jalgpalliliidu ja Flora presidendi Aivar Pohlaku 51. sünnipäeval olid Kadrioru staadionil 3:1. 17. minutil mindi juhtima Maksim Podholjužini väravast, 32. minutil viigistas Sander van de Streek seisu, kuid Rimo Hundi 40. ja 81. minuti tabamustega pandi oma paremus siiski maksma.
Kolm vooru enne hooaja lõppu püsib Levadia vahe teisel kohal asuva Nõmme Kaljuga endiselt 7 punkti, sest Kalju alistas samal ajal võõrsil Narva Transi 2:0. On üsnagi tõenäoline, et Levadia vormistab meistritiitli ära järgmise vooruga 26. oktoobril, kui Sportland Arenal mängitakse FC Infonetiga ja Kalju võõrustab Kadriorus Tallinna Kalevit.

Flora madistab Sillamäe Kaleviga pronksmedalite nimel. Nende konkurent kolmandale kohale, Sillamäe Kalev purustas Saaremaal FC Kuressaare 5:0, mis tähendab, et Sillamäe möödus Florast hetkel ühe punktiga.

Levadia juhib tabelit 82 punktiga, Kalju on 75 silmaga teine, Sillamäe 63 punktiga kolmas ja Flora 62 punktiga neljas.

Teistes tänastes mängudes võitis Tartu Tammeka võõrsil 2:1 Paide Linnameeskonda ning Tallinna Kalev oli kodus 3:1 parem FC Infonetist.

Delfi toob täna lugejateni videointervjuud Levadia ja Flora kohtumiselt.