Kreeka kapten Vasilis Torosidis (Bologna) lõi nurgalöögist peaga värava juba 2. minutil. Kuigi väljakuperemehed valdasid edaspidi palli protsentuaalselt rohkem, mindi kreeklaste juhtimisel vaheajale. Teise kolli sepistas Kostas Stafylidis otse karistuslöögist 61. minutil.

Sinisärgid ei lasknud 0:2 taha jäämisest siiski pead norgu ja tekitasid veel viimaste minutiteni teravusi, kuid erinevad kaug- ja lähilöögid lihtsalt ei mahtunud puurivaht Orestis Karnezisest (Udinese) mööda. Häid võimalusi oli nii Ats Purjel, Konstantin Vassiljevil kui ka Karol Metsal.

Belgia võitis samal ajal võõrsil 6:0 Gibraltarit ja Bosnia kodus 2:0 Küprost. H-alagrupi Tabeliseis kolme mängu järel: 1. Belgia 9 punkti, 2. Kreeka 9, 3. Bosnia 6, 4. Eesti 3, 5. Küpros 3, 6. Gibraltar 3.

Eesti tänane koosseis: Aksalu, Teniste (31. min Kams), Baranov, Klavan, Kallaste, Mets, Dmitrijev (80. min Mošnikov), Marin, Luts (69. min Purje , Vassiljev, Zenjov.