Ilja Antonov viis Levadia 60. minutil juhtima, ent juba kolm minutit hiljem õnnestus väljakuperemeestel Martin Hurda tabamusest seis viigistada. Väärt võidu tõi Levadiale 70. minutil Andreas Raudsepp.

Nõmme Kalju jätkab ainsana täiseduga, alistades kodus Viljandi Tuleviku 6:2. Ken Kallaste ja Hidetoshi Wakui lõid kaks, Tarmo Neemelo ja Ats Purje ühe värava. Mõlema Viljandi tabamuse autor oli Indrek Ilves. Oma debüüdi tegi Kalju särgis Joel Lindpere, kes tuli 54. minutil Artjom Dmitrijevi asemel mängu ja teenis juba kümmekond minutit penalti, mille Wakui ka realiseeris.

Pärnu Linnameeskond tegi kodus 2:2 viigi Paide Linnameeskonnaga, Narva ja Infoneti mäng lõppes (eile) 0:0 viigiga.

FC Flora alistas päeva viimases mängus Rauno Sappineni 50. minuti tabamusest 1:0 Sillamäe Kalevi.