FOTOD: Kalju ja Levadia jätkavad kaotuseta, vähemusse jäänud Flora oli raskustes

(4)
Nõmme Kalju

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna neli kohtumist, mänguväljakul käisid kõik esiotsa meeskonnad. Liider Nõmme JK Kalju alistas Sillamäel kohaliku Kalevi 2:0, väravad lõid 40. minutil Damiano Quinteri ja 64. minutil Oliver Konsa.

Kaljuga sama palju punkte omav, kuid ühe mängu enam pidanud tiitlikaistja FC Flora alistas minimaalse paremusega 1:0 Paide Linnameeskonna. Võiduvärava lõi 79. minutil Gert Kams. Juba kohtumise 12. minutil eemaldati mängust Flora väravavaht Stanislav Pedõk.

Tabeli kolmas Tallinna Levadia küttis korraliku sauna Kuressaare meeskonnale. 5:0 võidumängus tegi kübaratriki Vitali Leitan, kaks tabamust sai enda nimele Janar Toomet.

Tartu Tammeka suutis kodus 2:1 üle mängida Tallinna Kalevi. Kolm punkti kindlustas tartlastele 85. minutil Janno Saks.