Andrei Sidorenkov viis 13. minutil penaltist Kalju juhtima, kuid 42. minutil tõi Aleksandr Kulinitši tabamus tabloole viigi. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud.

Kalju asus teistkordselt mängu juhtima 50. minutil, mil täpne oli Carlos Geovane Santos Pereira. Vaid viis minutit hiljem tuli aga külalismeeskond taas Kulinitši väravast viigini.

Mängu saatuse otsustas vahetusmees Igor Subbotin, kes 82. minuti tabamusega Kaljule kolm punkti kindlustas.

Kaotuseta jätkav Kalju on kogunud 13 punkti, tiitlikaitsja FCI (saanud juba kolm kaotust) paikneb 6 punktiga kuuendal kohal. Teises tänases mängus alistas Tartu Tammeka võõrsil 3:1 Viljandi Tuleviku. Nimetatud meeskondadel on nüüd vastavalt 8 ja 3 silma.