FOTOD: Jalgpalli Aastalõputurniiri võitis Tartu Tammeka

 (4)
Jalgpalli Aastalõputurniiri võitja Tartu JK Tammeka
Foto: Tanel Meos

Kalevi spordihallis toimunud jalgpalli Aastalõputurniiri võitis Meistriliiga arvestuses Tartu JK Tammeka.

Juba avapäeva järel juhtinud tartlased kogusid üheksa vooruga 22 punkti. Järgnesid Tallinna FC Flora 20, Narva JK Trans 19, JK Sillamäe Kalev 14, Paide linnameeskond 12, Nõmme JK Kalju 11, Viljandi JK Tulevik 9, Tallinna FC Levadia 8, Kohtla-Järve FC Lootus 7 ja FC Kuressaare 4 silmaga.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Albert Prosa Tammekast, kes osutus seitsme tabamusega ka edukaimaks väravalööjaks. Parimaks puurivahiks nimetati Marko Meerits Tallinna FC Florast.

1. koht Tartu JK Tammeka: 7-1-1 (võidud-viigid-kaotused); 18:7 (väravate vahe); 22p
16-Mait Toom, 31-Ats Kutter, 3-Siim Roops, 19-Siim Valtna, 7-Siim Tenno, 32-Heiko Tamm, 13-Reio Laabus, 10-Kristjan Vomm, 88-Kaspar Kaldoja, 17-Mikk Laas, 99-Albert Prosa, 20-Kristjan Tüür, 11-Ando Hausenberg, 15-Martin Haljak, 9-Kaarel Torop, 22-Kaarel Kallandi. 

2. koht Tallinna FC Flora: 6-2-1; 18:6; 20p
12-Marko Meerits, 1-Siim-Sten Palm, 9-Rauno Alliku, 4-Alo Dupikov, 15-Karl-Eerik Luigend, 13-Zakaria Beglarišvili, 16-Markus Jürgenson, 11-Elvis Liivamägi, 17-Andrei Veis, 20-Hannes Anier, 5-Nikita Baranov, 3-Meelis Peitre, 2-Karol Mets, 6-Bert Klemmer, 8-Andre Frolov, 19-Sander Laht, 14-Henri Anier, 10-Sergei Mošnikov.

3. koht Narva JK Trans: 6-1-2; 15:9; 19p
1-Mantas Galdikas, 15-Stanislav Kitto, 11-Sergei Leontovitš, 7-Marius Bezykornovas, 4-Viktor Plotnikov, 3-Igor Ovsjannikov, 13-Vladislav Fjodorov, 18-Aleksandr Abramenko, 2-Dmitri Šiškin, 12-Nikolai Tšerkasov, 14-Kirill Nesterov, 5-Ertetas Biskis, 17-Georgi Ivanov, 8-Erik Grigorjev, 6-Maksim Lipin, 16-Rustam Gurbanov, 20-Aleksei Jagudin.

4. koht JK Sillamäe Kalev: 4-2-3; 12:9; 14p
1-Mihhail Starodubtsev, 30-Artjom Levizi, 12-Igor Dudarev, 27-Pavel Aleksejev, 2-Alexey Cherkasov, 13-Igor Aleksandrov, 11-Arut Nalbandyan, 77-Vitali Sergejev, 17-Sergei Vihrov, 7-Aleksandr Tarassenkov, 5-Aleksandr Kulik, 18-Roman Nesterovski, 23-Ivan Lihhatšov, 14-Alexander Nikulin, 9-Nikita Kolyaev, 10-Irfan Ametov. 

5. koht Paide Linnameeskond: 3-3-3; 8:11; 12p
1-Kaido Koppel, 1-Mart-Mattis Niinepuu, 12-Erdei Volodia, 19/24-Janek Kalda, 8-Ervin Kõll, 4-Rauno Kõõp, 13-Andre Mägi, 30-Silver Neemelo, 9-Lauri Ellram, 17/26-Andres Luga, 77/11-Rauno Kald, 22-Tiit Tikenberg, 18-Margus Reinaru, 17-Eerik Reinsoo, 3-Carl Tubarik, 20-Vahur Vahtramäe, 7-Richard Leht, 5-Martin Ustaal. 

6. koht Nõmme JK Kalju: 3-2-4; 12:13; 11p
69-Kert Kütt, 31-Mairon Pihor, 3-Ken Kallaste, 4-Armand Naris, 8-Maksim Paponov, 9-Ats Sillaste, 10-Juri Jevdokimov, 11-Bianco, 12-Andres Koogas, 13-Tarmo Neemelo, 14-Mario Hansi, 15-Denis Vnukov, 16-Tanel Tammemäe, 17-Kouadio, 18-Dmitri Kovtunovitš, 19-Anti Kõlu, 22-Christian Kõrtsmik, 23-Dmitri Jegorov. 

7. koht Viljandi JK Tulevik: 3-0-6; 9:16; 9p
12-Aiko Orgla, 1-Alan Ventsel, 17-Karl Mööl, 3-Joel Indermitte, 11-Rait Kasterpalu, 22-Rauno Tutk, 19-Jaan Leimann, 21-Marten Mütt, 15-Stanislav Goldberg, 26-Sander Karu, 4-Silver Lätt,  9-Janar Toomet, 5-Mikk Sillaste.

8. koht Tallinna FC Levadia: 2-2-5, 4:7; 8p
12-Sergei Lepmets, 30-Aleksei Matrossov, 7-Aleksandr Volodin, 19-Aleksandr Kulinitš, 17-Maksim Podholjuzin, 24-Yaroslav Dmitriev, 9-Trevor Elhi, 28-Markus Holst, 25-Artjom Kozlov, 14-Nikolass Zaicevs, 27-Saimonas Burkšaitis, 4-Lukas Martišauskas, 11-Artur Rättel, 18-Taavi Viikna, 6-Aleks Mones, 15-Andreas Raudsepp, 5-Sander Sinilaid, 3-Kabashi Elbasan.

9. koht Kohtla-Järve FC Lootus: 1-4-4; 5:10; 7p
22-Valeri Smelkov, 13-Maksim Pozjabin, 5-Dmitri Smirnov, 10-Nikolay Khvalov, 4-Sergey Paltsev, 3-Deniss Kulikov, 15-Jegor Rudonin, 11-Deniss Komšin, 19-Aleksei Petjukevitš, 14-Deniss Tjapkin  Teisel päeval mängis eriloaga väravas Mihhail Lavrentjev, kuna Valeri Smelkov sai vigastada.

10. koht FC Kuressaare: 1-1-7; 6:19; 4p
30-Priit Pikker, 5-Argo Aava, 11-Rene Aljas, 6-Pelle Pohlak, 9-Martti Pukk, 15-Urmas Rajaver, 4-Kaarel Saar, 10-Elari Valmas, 14-Endrik Jäger, 13-Margus Rajaver, 7-Tõnu Ilves, 12-Albert Taar, 3-Sander Seeman, 8-Amor Luup.

Väravalööjate paremik:
7 Albert Prosa, Tartu JK Tammeka
4 Alexander Nikulin, JK Sillamäe Kalev
4 Tarmo Neemelo, Nõmme JK Kalju
4 Janar Toomet, Viljandi JK Tulevik
3 Sergei Mošnikov, FC Flora
3 Hannes Anier, FC Flora
3 Alo Dupikov, FC Flora
3 Marius Bezykornovas, Narva JK Trans
3 Ertestas Biskis, Narva JK Trans
3 Kirill Nesterov, Narva JK Trans
3 Aleksandr Kulik, JK Sillamäe Kalev

Futboliit (talgpall)