Trans läks kohtumist 8. minutil Vladislav Fjodorovi väravast juhtima, kuid teisel poolajal õnnestus mängu selgelt domineerinud Sillamäel paremus maksma panna. Eriti raskeks läks narvalaste mäng pärast 68. minutit, kui eemaldati Vitali Andrejev.

Samad meeskonnad olid alles laupäeval vastamisi Premium liiga XV vooru mängus, kus isegi väljak oli sama. Meistriliiga tabelis hetkeks kolmandaks tõusnud Sillamäe võttis seitsmendal real istuva Transi vastu kindla 4:1 võidu. Märtsis jäi Sillamäel Ida-Virumaa derbi 1:1 viiki.

NARVA TRANS - SILLAMÄE KALEV 1:3 (1:0)

Väravad: 8. Vladislav Fjodorov - 57. Evgeny Kabaev, 78. Daniil Ratnikov, 89. Jaroslav Kvasov
Hoiatused: 13. Siim Tenno, 38., 69. Vitali Andrejev, 49. Pavel Avdeev, 56. Dmitry Sheviakov, 58. Sergejs Mišins - 66. Hiroki Maehara, 90.+2. Aleksandr Volodin
Eemaldamine: 69. Vitali Andrejev