Armeenia asus juhtima 44. minutil, kui täpse söödu saanud Aleksandr Karapetjan saatis palli pöördega ja õhust paremasse väravanurka. Teise poolaja keskel kõmmutas Wbeymar palli kauglöögist posti põrkest väravasse ja kindlustas kodumeeskonnale igati teenitud 2:0 võidu.

Eesti jäi taas ründeliinis hätta ega suutnud eriti ohtlikke olukordi luua. Kõige lähemal oli väravale Rauno Sappinen, kes sai 0:2 kaotusseisus vahetusest sekkunud Konstantin Vassiljevilt hea söödu ette, kuid tema pealelöök vuhises tagumisest postist mööda.

Avapoolaja 30. minutil pidi Eesti tegema ka ühe sunnitud vahetuse, kui vigastada saanud Ken Kallaste asemel sekkus mängu Henri Järvelaid.

Põhja-Makedoonia ja Gruusia tegid teises tänases meie alagrupi mängus 1:1 viigi. See tähendab, et grupi liidritena jätkavad 4 punkti kogunud Gruusia ja Põhja-Makedoonia, Armeenial on 3 silma, viienda järjestikuse kaotuse saanud Eesti jätkab punktita.

Eesti oli võrreldes eelmise mänguga Gruusia vastu teinud tänaseks algkoosseisus lausa seitse vahetust. Eesti tänane algrivistus:

Armeenia - Eesti 2:0